Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, object given in /home/infosite/public_html/shitblej/wp-content/themes/shitblej/inc/colors.php on line 7

Warning: max() [function.max]: When only one parameter is given, it must be an array in /home/infosite/public_html/shitblej/wp-content/themes/shitblej/inc/colors.php on line 7

Humbni kilogramë, shpejt dhe lehtë! - 39.90€

imageimageimage
Rr.Bajram Kelmendi 31, Prishtinë 038 / 044 / 049 -260-900 http://cityshop.tv
Publikuar May 21, 2015 Lokacioni Prishtina Shikuar 617
Vlerësime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Përshkrimi:

Në mënyrë natyrale dhe pa efekte anësore largoni kilogramët e tepërt me formulimin natyror Shot for Slim. Shot for Slim mund ta gjeni vetëm në Cityshop ku me vetëm 39.90 euro merrni një Shot for Slim me 7 shishe dhe 7 të tjera gratis.
I bërë nga një koncentrat unik i gjetur në zemrën e Arkiçokës, Shot for Slim në mënyrë natyrale heqë toksikët nga trupi juaj, përshpejton djegien e yndyrave dhe ndihmon në eliminimin e lëngjeve të mbetura.

Tagje:
Bajram Kelmendi, Prishtinë

Shkruani shitësit

Ju lutem shkruani rezultatin 5+3=?

Reklama

Të sponzorizuara

  Kategoritë

  Të fundit

  Kërko

  Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.
  • 92 Posts
  • 24 Followers
  • 92 Following
  © 2014 Infosite. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
  shitblej.infosite.alshitblej.infosite.co
  Na konktatoni

  Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

  Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

  Kliko Enter për të biseduar