Shitet Samsung Galaxy - 135€

image
shitblej
Bajram Kelmendi nr.31 +381 38 220 444 http://shitblej.infosite.co
Publikuar Apr 17, 2015 Lokacioni Prishtina Shikuar 671
Vlerësime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...
Përshkrimi:

Shitet Samsung Galaxy ace 4 LTE ngjyra e bardh telefoni eshte ne gjendje perfekte vetem 2 jav i perdorun sikur i ri pa asnje grith ka kameren 5 megapixel me blic si dhe ka kamer frontale ka 1 gb ram procesorin 1.2 dualcore punon shum shpejt ka 4 gb memorje te brendshme dhe memory card 4 gb versionin e androidid 4.4.2 kitkat ka edhe NFC punon shum mire pa asnje problem i pranon te gjitha applikacionet per android eshte shume me i mire dhe me i shpejt se iphone 4 dhe 4s.
Karakteristikat e tij jane :
Mban baterin me shume se plot smartphone te tjere .
Telefoni perkrah edhe rrjetin 4G/LTE.
Ka NFC.
Cmimi : 115 euro bejme edhe ulje te qmimit sipas marreveshjes me blersin
Me telefon vijn adapteri dhe ndegjuset origjinale si dhe fotrolla mbrojtese.
Mund te shkruani edhe ne viber.

Telefon: 044812143

Tagje:
Prishtina

Shkruani shitësit

Ju lutem shkruani rezultatin 5+3=?

Reklama

Të sponzorizuara

  Kategoritë

  Të fundit

  Kërko

  Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.
  • 92 Posts
  • 24 Followers
  • 92 Following
  © 2014 Infosite. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
  shitblej.infosite.alshitblej.infosite.co
  Na konktatoni

  Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

  Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

  Kliko Enter për të biseduar