Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, object given in /home/infosite/public_html/shitblej/wp-content/themes/shitblej/inc/colors.php on line 7

Warning: max() [function.max]: When only one parameter is given, it must be an array in /home/infosite/public_html/shitblej/wp-content/themes/shitblej/inc/colors.php on line 7

Shitet Samsung Galaxy S3 - 145€

image
shitblej
Bajram Kelmendi nr.31 +381 38 220 444 http://shitblej.infosite.co
Publikuar Feb 4, 2015 Lokacioni Mitrovica Shikuar 1817
Vlerësime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Përshkrimi:

Shitet Samsung Galaxy S3 GT 19300 në gjendje të rregullt.
Punon perfekt ,baterinë e mban shumë mirë .
Ka adapterin dhe një mbrojtëse të zezë ,gjithëashtu mbrapa ka si folie letrën Loui Vuitton.
I pranon te gjitha kartelat ,16 GB.
Ka mundësi ndërrimi me Sony Playstation 3.
Mund të kontaktoni edhe në Viber.

Viber. +38649673272
Nr. 049-673-272

Tagje:
Mitrovicë

Shkruani shitësit

Ju lutem shkruani rezultatin 5+3=?

Reklama

Të sponzorizuara

  Kategoritë

  Të fundit

  Kërko

  Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.
  • 92 Posts
  • 24 Followers
  • 92 Following
  © 2014 Infosite. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
  shitblej.infosite.alshitblej.infosite.co
  Na konktatoni

  Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

  Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

  Kliko Enter për të biseduar