Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, object given in /home/infosite/public_html/shitblej/wp-content/themes/shitblej/inc/colors.php on line 7

Warning: max() [function.max]: When only one parameter is given, it must be an array in /home/infosite/public_html/shitblej/wp-content/themes/shitblej/inc/colors.php on line 7

Shitet Samsung Galaxy S Blaze - 199€

image
shitblej
Bajram Kelmendi nr.31 +381 38 220 444 http://shitblej.infosite.co
Publikuar Apr 17, 2015 Lokacioni Prishtina Shikuar 584
Vlerësime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Përshkrimi:

Shitet SAMSUNG Galaxy S BLAZE 4G I cili është I ardhur nga SHBA-të dhe eshte telefon i rralle sepse përdoret vetëm në rrjetet mobile ne perëndim.
Është telefon shumë i sigurtë dhe i qëndrueshëm.

Çmimi: 199 euro

Tagje:
Prishtina

Shkruani shitësit

Ju lutem shkruani rezultatin 5+3=?

Reklama

Të sponzorizuara

  Kategoritë

  Të fundit

  Kërko

  Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.
  • 92 Posts
  • 24 Followers
  • 92 Following
  © 2014 Infosite. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
  shitblej.infosite.alshitblej.infosite.co
  Na konktatoni

  Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

  Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

  Kliko Enter për të biseduar