Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, object given in /home/infosite/public_html/shitblej/wp-content/themes/shitblej/inc/colors.php on line 7

Warning: max() [function.max]: When only one parameter is given, it must be an array in /home/infosite/public_html/shitblej/wp-content/themes/shitblej/inc/colors.php on line 7

Shitet Opel Zafira - 2550 €

imageimageimageimageimage
Prishtinë 044 310 750
Publikuar Apr 28, 2015 Lokacioni Prishtina Shikuar 711
Vlerësime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Përshkrimi:

Shes Opel Zafira 2.2 DTI Dizel. Vetura posedon Klimatronic, ABS, ESP, EPS, Alomin fellne, Radio/CD dhe Tempo mat. Xhamat dhe pasqyrat punojnë në mënyrë elektrike. Vetura gjithashtu ka 2çelsa.
Datat e prodhimit të veturës është 25 nëntor 2004, ndërsa viti i modelimit është 2005.Vetura ka 7 ulëse, Libra të servisit dhe kilometra të garantuara me libër.
Vetura është e ardhur nga Zvicrra ku edhe është servisuar ndërsa nuk ka doganë.

Tagje:
Prishtina

Shkruani shitësit

Ju lutem shkruani rezultatin 5+3=?

Reklama

Të sponzorizuara

  Kategoritë

  Të fundit

  Kërko

  Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.
  • 92 Posts
  • 24 Followers
  • 92 Following
  © 2014 Infosite. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
  shitblej.infosite.alshitblej.infosite.co
  Na konktatoni

  Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

  Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

  Kliko Enter për të biseduar