Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, object given in /home/infosite/public_html/shitblej/wp-content/themes/shitblej/inc/colors.php on line 7

Warning: max() [function.max]: When only one parameter is given, it must be an array in /home/infosite/public_html/shitblej/wp-content/themes/shitblej/inc/colors.php on line 7

Shitet Opel Zafira 2.2 DTI - Me marrëveshje

image
shitblej
Bajram Kelmendi nr.31 +381 38 220 444 http://shitblej.infosite.co
Publikuar Feb 5, 2015 Lokacioni Gjakova Shikuar 2343
Vlerësime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Përshkrimi:

Shitet Opel Zafira 2.2 DTI
Viti 2005 OPC Sport Paket
ABS – ESP – Airbag – Klimë dy zonale
Tempomat Bortkompjuter
Komanda në timon + Timon Sport
4 x Gjama Elektrike + të ërrta fabrikisht
7 Ulse
Drita të mjegullës
Motorri është me zingjir.
149.000 Km me Liber të servisit të rregullt + 2 Qelësa.
Vetura ka të kryer kontrollën teknike deri në Korrik 2016.
Kontakto 044-158-17 ose 049-599-883
Viber +38649599883 ne gjdo koh qe jom Online
Kontakto: 09:00 — 23:00

Tagje:
Gjakova

Shkruani shitësit

Ju lutem shkruani rezultatin 5+3=?

Reklama

Të sponzorizuara

  Kategoritë

  Të fundit

  Kërko

  Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.
  • 92 Posts
  • 24 Followers
  • 92 Following
  © 2014 Infosite. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
  shitblej.infosite.alshitblej.infosite.co
  Na konktatoni

  Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

  Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

  Kliko Enter për të biseduar