Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, object given in /home/infosite/public_html/shitblej/wp-content/themes/shitblej/inc/colors.php on line 7

Warning: max() [function.max]: When only one parameter is given, it must be an array in /home/infosite/public_html/shitblej/wp-content/themes/shitblej/inc/colors.php on line 7

Shitet NIKON D7100 - 1100€

imageimage
Ndërtesa e RTK-së, përball tre sheshirave 049127128 https://www.facebook.com/pixelpro038
Publikuar May 27, 2015 Lokacioni Prishtina Shikuar 928
Vlerësime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Përshkrimi:

Shitet NIKON D7100 + 18-105mm VR , full HD , 24.1MP. Aprarati fotografik është prodhim japonez dhe ka garancion për foto/video pajisje të reja. Të gjitha pajisjet e aparatit vijnë në paketim origjinal.
NIKON D7100 + 18-105mm VR DX OBJEKTIV ka Sandick 32GB Extreme dhe Pajisjet përcjellëse : rripi i krahut, bateria, mbushësi, CD, kabllo dhe libra.
Çmimi : 1100 Euro

Tagje:
Ndërtesa e RTK-së, përball tre sheshirave

Shkruani shitësit

Ju lutem shkruani rezultatin 5+3=?

Reklama

Të sponzorizuara

  Kategoritë

  Të fundit

  Kërko

  Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.
  • 92 Posts
  • 24 Followers
  • 92 Following
  © 2014 Infosite. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
  shitblej.infosite.alshitblej.infosite.co
  Na konktatoni

  Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

  Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

  Kliko Enter për të biseduar