Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, object given in /home/infosite/public_html/shitblej/wp-content/themes/shitblej/inc/colors.php on line 7

Warning: max() [function.max]: When only one parameter is given, it must be an array in /home/infosite/public_html/shitblej/wp-content/themes/shitblej/inc/colors.php on line 7

Shitet Laptop Packard Bell (Acer) - Me marrëveshje

image
shitblej
Bajram Kelmendi nr.31 +381 38 220 444 http://shitblej.infosite.co
Publikuar Feb 5, 2015 Lokacioni Gjilan Shikuar 568
Vlerësime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Përshkrimi:

Llaptop Packard Bell (Acer) Easy note.

Procesori: Intel Core i3 2310m ( 4 x 2.1 GHz)

Ekrani: 17.3″ HD led (1600×900)

Ram: 4 GB

Hard disku: 320 GB

Kartela grafike: Intel HD Graphics 3000 Series. Up to 2 GB

DVD-RW super multi rekorder

Posedon adapterin e vet për punë dhe mbushje të baterisë.

Baterinë e mbanë prej 3 deri në 4 orë.

Posedon kamerë dhe mikrofon të vetin të integruar.

I sapo formatizuar dhe ka të instaluar: Windows 7 Ultimate, Office 2007, Skype..etj.

USB Porte, Wireless, card reader, HDMI etj…..

Laptopi në pamje është i ruajtur.

 

Na kontaktoni në: 044 577764

Tagje:
Gjilan

Shkruani shitësit

Ju lutem shkruani rezultatin 5+3=?

Reklama

Të sponzorizuara

  Kategoritë

  Të fundit

  Kërko

  Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.
  • 92 Posts
  • 24 Followers
  • 92 Following
  © 2014 Infosite. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
  shitblej.infosite.alshitblej.infosite.co
  Na konktatoni

  Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

  Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

  Kliko Enter për të biseduar