Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, object given in /home/infosite/public_html/shitblej/wp-content/themes/shitblej/inc/colors.php on line 7

Warning: max() [function.max]: When only one parameter is given, it must be an array in /home/infosite/public_html/shitblej/wp-content/themes/shitblej/inc/colors.php on line 7

Shitet banesa - Me marrëveshje

image
shitblej
Bajram Kelmendi nr.31 +381 38 220 444 http://shitblej.infosite.co
Publikuar Feb 4, 2015 Lokacioni Peja Shikuar 726
Vlerësime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Përshkrimi:

Banesa te Dulija (përball parkut të madh) në Pejë – 90m2 + 10m 2 koridor në shfrytëzim.
Banesa është në katin e 3.
Banesa ka Sallonin me Kuzhin,Paradhomr
Banesa ka Sallonin me Kuzhinë,paradhoma me koridor, shpajzin, banjon, 1 Ballkon dhe 2 Dhoma të fjetjes me Koridor.
Banesa është e mobiluar komplet me mobilje të reja dhe moderne.
Paisjet e kuzhines,TV,rrobaloarëse, dhe të gjitha paisjet elektrike janë të shtrejta.
Banesa ka derën e blindume.
Banesa ka leje te ndertimit me dokumentacion të regullt, përkthimi bëhet menjeherë.
Banesa nuk ka hipotek

Mund të na kontaktoni në:

Valoni: 045 599 999

Viber: +377 45 599 999

Tagje:
Peja

Shkruani shitësit

Ju lutem shkruani rezultatin 5+3=?

Reklama

Të sponzorizuara

  Kategoritë

  Të fundit

  Kërko

  Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.
  • 92 Posts
  • 24 Followers
  • 92 Following
  © 2014 Infosite. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
  shitblej.infosite.alshitblej.infosite.co
  Na konktatoni

  Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

  Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

  Kliko Enter për të biseduar