Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, object given in /home/infosite/public_html/shitblej/wp-content/themes/shitblej/inc/colors.php on line 7

Warning: max() [function.max]: When only one parameter is given, it must be an array in /home/infosite/public_html/shitblej/wp-content/themes/shitblej/inc/colors.php on line 7

Shiten karrike solemne - 80 €

imageimage
Rr. Adem Jashari, Gjilan 044497737 http://www.euro-model-ks.com
Publikuar Nov 19, 2015 Lokacioni Gjilani Shikuar 609
Vlerësime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Përshkrimi:

Shiten karrike solemne, çmimi 80 euro për copë. Janë të preferuara për kryesoret e tryezës apo edhe për gjithë familjen si dhe përdoren për restaurante për princin e princeshen e manifestimeve te ndryshme si dasma, fejesa.. Ngjyrën e drurit të karrikeve mund ta porositni sipas dëshires suaj duke përfshire edhe materialin e karrikës.

Tagje:
Gjilan

Shkruani shitësit

Ju lutem shkruani rezultatin 5+3=?

Reklama

Të sponzorizuara

  Kategoritë

  Të fundit

  Kërko

  Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.
  • 92 Posts
  • 24 Followers
  • 92 Following
  © 2014 Infosite. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
  shitblej.infosite.alshitblej.infosite.co
  Na konktatoni

  Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

  Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

  Kliko Enter për të biseduar