Scooter – Shitet ose ndërrohet - Me marrëveshje

image
shitblej
Bajram Kelmendi nr.31 +381 38 220 444 http://shitblej.infosite.co
Publikuar Mar 10, 2015 Lokacioni Prishtina Shikuar 744
Vlerësime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...
Përshkrimi:

Shitet ose ndërrohet: Scooter i markës YB50QT9
Motori i Scooterit ka vëllim 50CC dhe fuqi 3.5.
Scooteri ka ngjyrë të verdhë , 2 ulëse dhe lloji i karburantit të tij është Benzinë.

Tagje:
Prishtina

Shkruani shitësit

Ju lutem shkruani rezultatin 5+3=?

Reklama

Të sponzorizuara

  Kategoritë

  Të fundit

  Kërko

  Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.
  • 92 Posts
  • 24 Followers
  • 92 Following
  © 2014 Infosite. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
  shitblej.infosite.alshitblej.infosite.co
  Na konktatoni

  Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

  Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

  Kliko Enter për të biseduar