Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, object given in /home/infosite/public_html/shitblej/wp-content/themes/shitblej/inc/colors.php on line 7

Warning: max() [function.max]: When only one parameter is given, it must be an array in /home/infosite/public_html/shitblej/wp-content/themes/shitblej/inc/colors.php on line 7

Llamp me Bluetooth per Iphone dhe Android - 20 EUR

imageimageimageimageimageimageimage
Ferizaj Kosove +377 45-269-603
Publikuar Feb 1, 2016 Lokacioni Ferizaj Shikuar 527
Vlerësime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Përshkrimi:

A keni mendu me mujt me fik ose me ndez driten prej krevatit?
Athere kjo eshte zgjidhja ,permes bluetooth ju me kete llamp mundeni me fik me ndez driten pa problem gjithashtu mundeni me ndrru ngjyren e drites gjithashtu ju mundeni me i vendos te gjitha dritat kesilloji ne shtepin tuaj edhe me kursy energjine elektrike ma shum mundeni me pa edhe ne video se cfar funksione ka kjo llamp.
Nese merrni me shume se 5 copa qmimi zbritet ne 19 euro.

Kontakt ne Viber 37745269603

Tagje:
Ferizaj 70000

Shkruani shitësit

Ju lutem shkruani rezultatin 5+3=?

Reklama

Të sponzorizuara

  Kategoritë

  Të fundit

  Kërko


  Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'infosite'@'localhost' (using password: NO) in /home/infosite/public_html/shitblej/wp-content/themes/shitblej/inc/widgets/advance_search.php on line 121

  Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /home/infosite/public_html/shitblej/wp-content/themes/shitblej/inc/widgets/advance_search.php on line 121
  Access denied for user 'infosite'@'localhost' (using password: NO)