Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, object given in /home/infosite/public_html/shitblej/wp-content/themes/shitblej/inc/colors.php on line 7

Warning: max() [function.max]: When only one parameter is given, it must be an array in /home/infosite/public_html/shitblej/wp-content/themes/shitblej/inc/colors.php on line 7

Largoni rrudhat brenda minutës - 39.90€

imageimage
Rr.Bajram Kelmendi 31, Prishtinë 038 / 044 / 049 -260-900 http://cityshop.tv
Publikuar May 21, 2015 Lokacioni Prishtina Shikuar 817
Vlerësime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Përshkrimi:

Rox është formulë për të ndryshuar lëkurën e plakur pa ndonjë operim. Mjafton një minutë aplikimi dhe ju do të dukeni deri në 10 vite më të reja. Rox zbutë rrudhat rreth syve, i tërheqë vijat, fryrjet dhe qeset nën sy dhe ato zhduken menjëherë. Rrathët e zeza zvogëlohen dhe lëkura rafinohet dukshëm.
Rox mund ta gjeni ekskluzivisht në Cityshop për vetëm 39.90€.

Tagje:
Bajram Kelmendi, Prishtinë

Shkruani shitësit

Ju lutem shkruani rezultatin 5+3=?

Reklama

Të sponzorizuara

  Kategoritë

  Të fundit

  Kërko

  Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.
  • 92 Posts
  • 24 Followers
  • 92 Following
  © 2014 Infosite. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
  shitblej.infosite.alshitblej.infosite.co
  Na konktatoni

  Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

  Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

  Kliko Enter për të biseduar